hírlevél
regisztráció
szakértőnk válaszol

Álláspályázat: Rendezvényszervező

A Szabadtéri Néprajzi Múzeum Kommunikációs – rendezvényszervező munkatársat keres 2000 Szentendre, Sztaravodai úti telephelyén, a Múzeumi Oktatási és Módszertani Központ (MOKK) szervezeti keretei között történő, heti 40 órás munkavégzésre.

Elvárások:

Végzettség:

  • Felsőfokú végzettség

Szakmai tapasztalat, egyéb elvárások:

  • Minimum 1 éves rendezvényszervezési tapasztalat, lehetőség szerint kulturális területen
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány
  • büntetlen előélet (sikeres álláspályázat esetén erkölcsi bizonyítványt kérünk)

Előnyt jelent:

  • Középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kulturális, ezen belül múzeumi területen szerzett felsőfokú végzettség és munkatapasztalat

Készségek:

  • Kiváló szervező, és kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Jó adminisztrációs képesség
  • Igény a folyamatos fejlődésre
  • Felelősségvállalás, határozottság
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kreativitás, nyitottság

Feladatok

  • országos, több héten át tartó múzeumi rendezvénysorozat teljeskörű szervezése és koordinálása: közreműködés a koncepció kialakításában, a múzeumok részvételének koordinálása, kommunikáció megtervezése és irányítása, támogató partnerek felkutatása, kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • intézményekkel való kapcsolattartás, ajánlatkérés, szerződéskötés, elszámolások intézése
  • a rendezvényekhez kapcsolódó honlapok, Facebook oldalak, jelentkezési és elszámolási felületek kezelése, feltöltése
  • rendezvényekkel kapcsolatos NKA pályázatok kidolgozása, megvalósítás felügyelete, elszámolás elkészítése
  • országos konferenciák szervezése
  • sajtókapcsolatok ápolása, sajtótájékoztatók szervezése
  • rendezvényszervezéshez kapcsolódó feladatok ellátása (étkezés megrendelése, utazás szervezése, regisztráció kezelése, előadók felkérése, stb.)

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidőben történő, határozott idejű munkaviszony, közalkalmazotti kinevezés keretében, a meghosszabbítás lehetőségével
  • Szakmai továbbképzési lehetőség

A munkavégzés helyszíne: 2000 Szentendre, Sztaravodai út

A munkavégzés várható kezdete: 2018. 03.16.

A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok:

  • aláírt, magyar nyelvű Europass típusú önéletrajz
  • motivációs levél
  • végzettséget, képzettséget igazoló dokumentumok

Felhívjuk a jelentkezők figyelmét, hogy a közszférában alkalmazandó nyugdíjpolitikai elvekről szóló 1700/2012. (XII. 29.) Korm. határozat 1.6. pontja értelmében a Szabadtéri Néprajzi Múzeum – mint minisztérium irányítása alá tartozó költségvetési szerv – nem létesíthet közalkalmazotti jogviszonyt olyan személlyel, aki a rá irányadó öregségi nyugdíjkorhatárt betöltötte és az öregségi teljes nyugdíjhoz szükséges szolgálati időt megszerezte. Tekintettel arra, hogy elsődleges szempont a határozott idejű jogviszony keretében történő foglalkoztatás, kérjük, hogy csak abban az esetben nyújtsák be jelentkezésüket, ha a 2019. március 15-ig az öregségi nyugdíjkorhatárt nem töltik be, és az öregségi teljes nyugdíjhoz szükséges szolgálati időt nem szerzik meg.

A pályázat benyújtási határideje: 2018.03.05.

A pályázatot és a hozzá tartozó dokumentumokat kérjük, az alábbi címre elektronikus formában küldje el Zádor Viktória részére: mokk.skanzen@sznm.hu