hírlevél
regisztráció
szakértőnk válaszol

Általános szakmai asszisztens álláspályázat

A Szabadtéri Néprajzi Múzeum a Múzeumi és könyvtári fejlesztések mindenkinek című, EFOP-3.3.3-VEKOP-16-2016-00001 kódszámú kiemelt projekt keretében  Általános szakmai asszisztens munkatársat keres 2000 Szentendre,  Sztaravodai úti telephelyén történő, heti 40 órás munkavégzésre.

A projektről:  a Szabadtéri Néprajzi Múzeum és a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár konzorciuma a múzeumok és könyvtárak szolgáltatásainak és központi módszertani fejlesztéseinek révén a végzettség nélküli iskolaelhagyás csökkentése, a köznevelés eredményességének és hatékonyságának növelése, az egész életen át tartó tanulásban és ismeretszerzésben való részvételhez szükséges alapkompetenciák fejlesztése érdekében indítja el az EFOP-3.3.3-VEKOP/16 kódszámú kiemelt projektet.

Elvárások:

Végzettség:

Minimum középfokú végzettség

Szakmai tapasztalat, egyéb elvárások:

  • 2-5 év gyakorlat általános és pénzügyi adminisztrációs területen
  • MS Office felhasználói ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)

Előnyt jelent:

  • kulturális, ezen belül múzeumi területen szerzett munkatapasztalat
  • angol nyelvtudás

Készségek:

  • Kiváló kommunikációs-, és kapcsolatteremtő készség
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség, jó konfliktuskezelő készség
  • Megbízhatóság, pontosság, kitartás
  • Kiváló szervezőkészség, problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontúság
  • Proaktív munkaszemlélet, nagyfokú önállóság

Feladatok

  • A napi működéshez szükséges adminisztráció elvégzése.
  • Rendszeres és alkalmi jelentések készítése.
  • Adatok rögzítése, ellenőrzése, frissítése a számítógépes rendszerben.
  • Beszerzések ellenőrzése.
  • A szakmai vezető és a csoportvezetők munkájának adminisztratív támogatása (beosztások készítése, megbeszélések, tréningek szervezése, értekezletek emlékeztetőjének elkészítése).
  • Kezeli a projekt adminisztrációs költségkeretét (általános költségek).
  • Adminisztrációs feladatok ellátása: dokumentáció-készítés, regisztrálás, rendelések, belső adatbázis karbantartása.
  • Szerződések, megállapodások, megrendelések előkészítése, számlák, számlaösszesítők, szakmai beszámolók ellenőrzése, teljesítésigazolások előkészítése. A dokumentumok adminisztratív szempontú ellenőrzése, azok elkülönített gyűjtése, rendszerezése.
  • Változás esetén a változás bejelentéshez vagy szerződésmódosításhoz szükséges alátámasztó dokumentumok gyűjtése, feldolgozása.
  • Helyszíni ellenőrzés esetén adminisztratív jelleggel az ellenőrzési feladatok ellátásával megbízottak munkájának segítése.

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidőben történő, határozott idejű projektmunka, közalkalmazotti kinevezés keretében, 12 hónapos szerződéssel, a meghosszabbítás lehetőségével max. 36 hónapig.
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai továbbképzési lehetőség

A munkavégzés helyszíne: 2000 Szentendre, Sztaravodai út

A munkavégzés várható kezdete: 2018. február 15.

A projekt időtartama: 36 hónap (a projekt 2017. február 01-én indult)

A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok:

  • aláírt, magyar nyelvű Europass típusú önéletrajz
  • motivációs levél
  • végzettséget, képzettséget igazoló dokumentumok

Felhívjuk a jelentkezők figyelmét, hogy a közszférában alkalmazandó nyugdíjpolitikai elvekről szóló 1700/2012. (XII. 29.) Korm. határozat 1.6. pontja értelmében a Szabadtéri Néprajzi Múzeum – mint minisztérium irányítása alá tartozó költségvetési szerv – nem létesíthet közalkalmazotti jogviszonyt olyan személlyel, aki a rá irányadó öregségi nyugdíjkorhatárt betöltötte és az öregségi teljes nyugdíjhoz szükséges szolgálati időt megszerezte. Tekintettel arra, hogy elsődleges szempont a projekt teljes időtartamára vonatkozó foglalkoztatás, kérjük, hogy csak abban az esetben nyújtsák be jelentkezésüket, ha a 2019. szeptember 15-ig az öregségi nyugdíjkorhatárt nem töltik be és az öregségi teljes nyugdíjhoz szükséges szolgálati időt nem szerzik meg.

A pályázat benyújtási határideje: 2018. január 10.

A pályázatot és a hozzá tartozó dokumentumokat kérjük, az alábbi címre elektronikus formában küldje el:  mokk.skanzen@sznm.hu