hírlevél
regisztráció
szakértőnk válaszol

Módszertani fejlesztésért felelős munkatárs álláspályázat

Módszertani fejlesztésért felelős munkatárs

A Szabadtéri Néprajzi Múzeum igazgatóságába, a Múzeumi Oktatási és Módszertani Központba keres Módszertani fejlesztésért felelős munkatársat, 2000 Szentendre,  Sztaravodai úti telephelyén történő, heti 40 órás munkavégzésre.

A munkatárs a Múzeumi és könyvtári fejlesztések mindenkinek című,
EFOP-3.3.3-VEKOP-16-2016-00001
kódszámú kiemelt projekt csapatában fog dolgozni.

A projekt célja: A múzeumi és könyvtári terület intézményeinek és szakembereinek felkészítése arra, hogy választ adjanak az új társadalmi-gazdasági kihívásokra oly módon, hogy a társadalom fiatal korosztályait helyezik reflektorfénybe, s fejlesztési tevékenységük minél hatékonyabb elvégzését a közoktatási rendszeren, azaz az intézményeken, a pedagógusokon, illetve a leendő pedagógusok érzékenyítésén keresztül vigyék véghez.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Szakmai tapasztalat kutatás, tanulmányírás területén
  • Minimum középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Készségek:

  • Kiváló elemző és fogalmazási készség
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség szóban és írásban
  • Rugalmasság, empátia
  • Terhelhetőség
  • Jó analitikus gondolkodás
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés képessége

Előnyt jelent a múzeumi területen szerzett munkatapasztalat.

Feladatok:

  • A kutatások és a módszertani fejlesztések megvalósításának nyomon követése, előrehaladásának ellenőrzése;
  • Folyamatos kapcsolattartás kutatókkal és módszertani fejlesztőkkel, nemzetközi partnerekkel;
  • Közreműködés a szakmai műhelyeinek és rendezvényeinek megszervezésében és lebonyolításában;
  • A módszertani fejlesztésekben és a kutatásokban résztvevő szakértők munkájának koordinálása;
  • Tanulmányok megírása és háttérelemzések készítése
  • Jelentések, beszámolók, prezentációk készítése
  • A feladathoz kapcsolódó adminisztráció ellátása

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidőben történő, határozott idejű projektmunka, közalkalmazotti kinevezés keretében, 12 hónapos szerződéssel, a meghosszabbítás lehetőségével max. a projekt időtartamára.
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai továbbképzési lehetőség

A munkavégzés helyszíne: 2000 Szentendre, Sztaravodai út

A munkavégzés várható kezdete: 2018. február 1.

A projekt kezdete 2017. február 01. projektidőtartam: 36 hónap

A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok:

  • aláírt, magyar nyelvű Europass típusú önéletrajz
  • motivációs levél
  • végzettséget, képzettséget igazoló dokumentumok

Felhívjuk a jelentkezők figyelmét, hogy a közszférában alkalmazandó nyugdíjpolitikai elvekről szóló 1700/2012. (XII. 29.) Korm. határozat 1.6. pontja értelmében a Szabadtéri Néprajzi Múzeum – mint minisztérium irányítása alá tartozó költségvetési szerv – nem létesíthet közalkalmazotti jogviszonyt olyan személlyel, aki a rá irányadó öregségi nyugdíjkorhatárt betöltötte és az öregségi teljes nyugdíjhoz szükséges szolgálati időt megszerezte. Tekintettel arra, hogy elsődleges szempont a projekt teljes időtartamára vonatkozó foglalkoztatás, kérjük, hogy csak abban az esetben nyújtsák be jelentkezésüket, ha a 2019. szeptember 15-ig az öregségi nyugdíjkorhatárt nem töltik be és az öregségi teljes nyugdíjhoz szükséges szolgálati időt nem szerzik meg.

A pályázat benyújtási határideje: 2018. január 10.

Elbírálások határideje: 2018. január 17.

A pályázatot és a hozzá tartozó dokumentumokat kérjük, az alábbi címre elektronikus formában küldje el a megpályázott pozíció megjelölésével: mokk.skanzen@sznm.hu