belépés
hírlevél
regisztráció
szakértőnk válaszol

A projekt munkatársai (múzeumi komponens)

Dr. Bereczki Ibolya

Szakmai vezető
Professional Leader 

bereczki.ibolya@sznm.hu

 

Nagy Magdolna

Projektmenedzser
Project Manager

nagy.magdolna@sznm.hu

 

Rakonczai-Veress Viktória

Pénzügyi vezető
Head of Finance 

rakonczai.viktoria@sznm.hu

 

Covrig Zita
 
Projekt asszisztens
Project Assistant
 
covrig.zita@sznm.hu
 

Lós Andrea

Pénzügyi asszisztens
Financial Assistant

los.andrea@sznm.hu

 


OKTATÁSI CSOPORT

Zádor Viktória

Oktatási csoportvezető
Head of Education Programme

zador.viktoria@sznm.hu

 

Andrikó Katalin

Oktatásszervező
Education Programme Organizer 

andriko.katalin@sznm.hu

 

Kertész Lilla

E-learning oktatásszervező
E-learning Programme Organizer  

kerteszl.mokk@gmail.com

 

Mondok Ágnes

Oktatásszervező 
Education Programme Organizer

mondok.agnes@sznm.hu

 

Németh Barbara

Oktatásszervező
Education Programme Organizer

nemeth.barbara@sznm.hu

 

Pifkó Szeréna

Oktatási asszisztens
Education Assistant

pifko.szerena@sznm.hu

 


KOORDINÁTORHÁLÓZATI CSOPORT

Bolyácz Róbert

Koordinátorhálózat csoportvezető 
Head of Coordinator Network

bolyacz.robert@sznm.hu

 

Bojcsuk Anna

Koordinátorhálózati munkatárs 
Coordinator Rapporteur 

bojcsuk.anna@sznm.hu 

 


KOMMUNIKÁCIÓS CSOPORT

Morva Gábor

Kommunikációs csoportvezető 
Head of Communication

morva.gabor@sznm.hu

 

Cseri Anna Flóra

Rendezvényszervező
Programme Organizer

cseri.anna.flora@sznm.hu

 

Kajári Gabriella

Kommunikációs munkatárs 
Communication Professional

kajari.gabi@sznm.hu

 

Knob Alexandra

Tartalomfejlesztő munkatárs 
Web Developer

knob.alexandra@sznm.hu


MÓDSZERTANI CSOPORT

Hadnagy-Portik Piroska

Módszertani csoportvezető 
Head of Research and Development 

portik.piroska@sznm.hu

 

Boros Tünde

Mintaprojekt felelős munkatárs 
Model Project Professional

boros.tunde@sznm.hu

 

Kécskefalvi László

Mintaprojektekért, módszertani fejlesztésért és kutatásért felelős munkatárs
Model Project, Research and Development Professional

kecskefalvi.laszlo@sznm.hu

 

Pacsika Márton

Módszertani fejlesztésért, minőségbiztosításért és monitoringért felelős munkatárs 
Research and Development, Quality Management and Monitoring Professional

pacsika.marton@sznm.hu