belépés
hírlevél
regisztráció
szakértőnk válaszol

A projekt munkatársai (múzeumi komponens)

Dr. Bereczki Ibolya

Szakmai vezető
Professional Leader

bereczki.ibolya@skanzen.hu

 

Nagy Magdolna

Projektmenedzser
Project Manager

nagy.magdolna@skanzen.hu

 

Rakonczai-Veress Viktória

Pénzügyi vezető
Head of Finance

rakonczai.viktoria@skanzen.hu

 

Nagy Adrienn
 
Projekt asszisztens
Project Assistant
 
nagy.adrienn@skanzen.hu
 

Lós Andrea

Pénzügyi asszisztens
Financial Assistant

los.andrea@skanzen.hu

 


OKTATÁSI CSOPORT

Zádor Viktória

Oktatási csoportvezető
Head of Education Programme

zador.viktoria@skanzen.hu

 

Boróczki Beáta

Oktatásszervező
Education Programme Organizer

boroczki.beata@skanzen.hu

 

Kertész Lilla

E-learning oktatásszervező
E-learning Programme Organizer

kertesz.lilla@skanzen.hu

 

Sóber Anett

Oktatásszervező
Education Programme Organizer

sober.anett@skanzen.hu

 

Stiegler Móni

Oktatásszervező
Education Programme Organizer

stiegler.moni@skanzen.hu

 

Szikla Fruzsina

Oktatásszervező
Education Programme Organizer

szikla.fruzsina@skanzen.hu

 

Pifkó Szeréna

Oktatási asszisztens
Education Assistant

pifko.szerena@skanzen.hu

 


KOORDINÁTORHÁLÓZATI CSOPORT

Bolyácz Róbert

Koordinátorhálózat csoportvezető
Head of Coordinator Network

bolyacz.robert@skanzen.hu

 

Bojcsuk Anna

Koordinátorhálózati munkatárs
Coordinator Rapporteur

bojcsuk.anna@skanzen.hu

 

Fülöp Andrea

Koordinátorhálózati munkatársa
Coordinator Rapporteur

fulop.andrea@skanzen.hu

 


KOMMUNIKÁCIÓS CSOPORT

Kontrohr Andrea

Kommunikációs csoportvezető
Head of Communication

kontrohr.andrea@skanzen.hu

 

Farkas Noémi 

Rendezvényszervező
Programme Organizer

farkas.noemi@skanzen.hu

 

Kajári Gabriella

Kommunikációs munkatárs
Communication Professional

kajari.gabi@skanzen.hu

  


MÓDSZERTANI CSOPORT

Hadnagy-Portik Piroska

Módszertani csoportvezető
Head of Research and Development

portik.piroska@skanzen.hu

 

Andrikó Katalin

Mintaprojektekért, módszertani fejlesztésért és kutatásért felelős munkatárs
Model Project, Research and Development Professional

andriko.katalin@sznm.hu

 

Boros Tünde

Mintaprojekt felelős munkatárs
Model Project Professional

boros.tunde@skanzen.hu

 

Pacsika Márton

Módszertani fejlesztésért, minőségbiztosításért és monitoringért felelős munkatárs
Research and Development, Quality Management and Monitoring Professional

pacsika.marton@skanzen.hu