hírlevél
regisztráció
szakértőnk válaszol

Adminisztrációs és pénzügyi munkatárs álláspályázat

A Szabadtéri Néprajzi Múzeum – Múzeumi Oktatási és Módszertani Központ Adminisztrációs és pénzügyi munkatárs munkakörbe munkatársat keres 2000 Szentendre, Sztaravodai út 75. telephelyén történő, heti 40 órás munkavégzésre.

A Szabadtéri Néprajzi Múzeum igazgatóságaként működő Múzeumi Oktatási és Módszertani Központ (MOKK) a hazai múzeumi rendszer modernizációjának támogatása érdekében a szakterületet érintő kutatásokat végez, melyek eredményeire építve módszertani ajánlásokat dolgoz ki. Feladata a legújabb képzési trendeket, a célcsoportok igényeit, a versenytársak tevékenységét figyelembe véve korszerű, szemléletváltást elősegítő képzések kidolgozása és megvalósítása a kultúrában dolgozók, a pedagógusok, továbbá a közigazgatásban dolgozók részére. Hiánypótló szakmai kiadványai iránymutatók a kulturális terület számára. A MOKK fejleszti, szervezi és működteti az országos múzeumi koordinátori hálózatot, amely hozzájárul új módszerek népszerűsítéséhez, az egységes módszertanok és jó gyakorlatok elterjesztéséhez, a MOKK képzéseinek, kiadványainak, rendezvényeinek és jó gyakorlatainak disszeminálásához. Országos akciókat, rendezvényeket (pl. Közösségek Hete), fesztiválokat (pl. Múzeumok Őszi Fesztiválja), hazai és nemzetközi konferenciákat és tanulmányutakat szervez. Számos sikeres európai uniós és hazai pályázat megvalósítása fűződik a nevéhez. További információ: www.mokk.skanzen.hu

Az adminisztrációs és pénzügyi munkatárs kiemelt feladatai:

  • Az igazgatóság napi adiminisztrációjának elvégzése
  • A szakmai tevékenységek előírás szerinti dokumentálásának biztosítása.
  • A beszerzések és rendelések adminisztrációja, végrehajtása és ellenőrzése.
  • A megkötött szerződések ellenőrzése.
  • Kapcsolattartás az igazgatóság szerződött partnereivel.

Elvárások:

Végzettség:

  • Felsőfokú végzettség

Szakmai tapasztalat:

  • Adminisztrációs és/vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat és/vagy kulturális intézménynél szerzett szakmai tapasztalat

Egyéb elvárások:

  • Magas szintű felhasználói számítástechnikai ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Európai Uniós projektben szerzett tapasztalat

Készségek:

•     Kiváló szervezőkészség, problémamegoldó képesség

•     Kiváló kommunikációs-, és kapcsolatteremtő készség

•     Nagyfokú munkabírás, konfliktuskezelő készség

•     Megbízhatóság, pontosság, kitartás, rugalmasság

•     Ügyfélközpontúság, csapatszellem

•     Proaktív munkaszemlélet, nagyfokú önállóság

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidőben történő, határozott idejű munkavégzés, később határozatlan idejű szerződéskötés lehetőségével.
  • Szakmai fejlődési és továbbképzési lehetőség

A munkavégzés helyszíne: 2000 Szentendre, Sztaravodai út 75.

A munkavégzés várható kezdete: 2022.01.20.

A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok:

  • aláírt, magyar nyelvű Europass típusú önéletrajz
  • motivációs levél, magyar nyelven
  • végzettséget, képzettséget igazoló dokumentumok

A pályázat benyújtási határideje: 2021. december 10.

A pályázatot és a hozzá tartozó dokumentumokat kérjük, az alábbi címre elektronikus formában küldje el: szu.annamaria@skanzen.hu