hírlevél
regisztráció
szakértőnk válaszol

A pályázat benyújtási határideje: 2018.08.21.

Álláspályázat: Oktatásszervező

A Szabadtéri Néprajzi Múzeum a Múzeumi és könyvtári fejlesztések című, EFOP-3.3.3-VEKOP-16-2016-00001 azonosítószámú kiemelt projektbeOktatásszervező munkatársat keres 2000 Szentendre, Sztaravodai úti telephelyén történő, heti 40 órás munkavégzésre.

A projektről: a Szabadtéri Néprajzi Múzeum és a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár konzorciuma a múzeumok és könyvtárak szolgáltatásainak és központi módszertani fejlesztéseinek révén a végzettség nélküli iskolaelhagyás csökkentése, a köznevelés eredményességének és hatékonyságának növelése, az egész életen át tartó tanulásban és ismeretszerzésben való részvételhez szükséges alapkompetenciák fejlesztése érdekében indította el a projektet.

Elvárások:

Végzettség:

  •  Felsőfokú végzettség

Szakmai tapasztalat, egyéb elvárások:

  •  2-5 év gyakorlat adminisztrációs területen
  •  MS Office felhasználói ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  •  büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  •  Társalgási szintű angol nyelvtudás
  •  Oktatásszervezési tapasztalat
  •  kulturális, ezen belül múzeumi területen szerzett munkatapasztalat

Készségek:

  •  Kiváló kommunikációs-, és kapcsolatteremtő készség
  •  Nagy munkabírás, terhelhetőség, jó konfliktuskezelő készség
  •  Megbízhatóság, pontosság, kitartás
  •  Kiváló szervezőkészség, problémamegoldó képesség
  •  Ügyfélközpontúság
  •  Proaktív munkaszemlélet, nagyfokú önállóság

Feladatok:

  •  Kapcsolattartás résztvevőkkel, partnerekkel, partnerintézményekkel
  •  Felnőttképzések szervezése, lebonyolítása és ezzel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása.
  •  Képzésekhez kapcsolódó nyilvántartások vezetése,
  •  Szolgáltatói megrendelések, szerződések ügyintézése, pénzügyi előkészítése

Amit kínálunk:

  •  Teljes munkaidőben történő, határozott idejű projektmunka, közalkalmazotti kinevezés keretében, 12 hónapos szerződéssel, a meghosszabbítás lehetőségével.
  •  Versenyképes jövedelem
  •  Szakmai továbbképzési lehetőség

A munkavégzés helyszíne: 2000 Szentendre, Sztaravodai út
A munkavégzés várható kezdete: 2018.09.01.
A projekt időtartama: 2020.01.31-ig
A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok:

  •  aláírt, magyar nyelvű Europass típusú önéletrajz
  •  motivációs levél
  •  végzettséget, képzettséget igazoló dokumentumok

Felhívjuk a jelentkezők figyelmét, hogy a közszférában alkalmazandó nyugdíjpolitikai elvekről szóló 1700/2012. (XII. 29.) Korm. határozat 1.6. pontja értelmében a Szabadtéri Néprajzi Múzeum – mint minisztérium irányítása alá tartozó költségvetési szerv – nem létesíthet közalkalmazotti jogviszonyt olyan személlyel, aki a rá irányadó öregségi nyugdíjkorhatárt betöltötte és az öregségi teljes nyugdíjhoz szükséges szolgálati időt megszerezte. Tekintettel arra, hogy elsődleges szempont a projekt teljes időtartamára vonatkozó foglalkoztatás, kérjük, hogy csak abban az esetben nyújtsák be jelentkezésüket, ha a 2019. szeptember 15-ig az öregségi nyugdíjkorhatárt nem töltik be és az öregségi teljes nyugdíjhoz szükséges szolgálati időt nem szerzik meg.

A pályázatot és a hozzá tartozó dokumentumokat kérjük, az alábbi címre elektronikus formában küldje el: covrig.zita@sznm.hu