hírlevél
regisztráció
szakértőnk válaszol

Álláspályázat: Rendezvényszervező

A Szabadtéri Néprajzi Múzeum a Múzeum Múzeumi és könyvtári fejlesztések mindenkinek címűEFOP-3.3.3-VEKOP-16-2016-00001 azonosítószámú kiemelt projekt keretében Rendezvényszervező munkatársat keres 2000 Szentendre,  Sztaravodai úti telephelyén történő, heti 40 órás munkavégzésre.

A projektről:  a Szabadtéri Néprajzi Múzeum és a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár konzorciuma a múzeumok és könyvtárak szolgáltatásainak és központi módszertani fejlesztéseinek révén a végzettség nélküli iskolaelhagyás csökkentése, a köznevelés eredményességének és hatékonyságának növelése, az egész életen át tartó tanulásban és ismeretszerzésben való részvételhez szükséges alapkompetenciák fejlesztése érdekében indítja el az EFOP-3.3.3-VEKOP-16-2016-00001 azonosítószámúkiemelt projektet.

Elvárások:

Végzettség:

  • Felsőfokú végzettség

Szakmai tapasztalat, egyéb elvárások:

  • Min. 1 éves rendezvényszervezési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, Adobe Photoshop)
  • B kategóriás jogosítvány
  • büntetlen előélet (sikeres álláspályázat esetén erkölcsi bizonyítványt kérünk)

Előnyt jelent:

  • Középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • kulturális, ezen belül múzeumi területen szerzett munkatapasztalat

Készségek:

  • Kiváló szervező, és kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Emberek hatékony koordinálása
  • Igény a folyamatos fejlődésre
  • Felelősségvállalás, határozottság
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kreativitás, nyitottság

Feladatok

  • Önállóan megszervezi és lebonyolítja a kisebb létszámú (kb. 70-100 fős) rendezvényeket.
  • Közreműködik a projektszervezet belső és külső rendezvényeinek szervezési feladatainak irányításában – és koordinálásában.
  • Segíti a koordinátorhálózat helyi rendezvényeinek szervezését.
  • Együttműködik és kapcsolatot tart a rendezvény szervezőivel, résztvevőivel és beszállítókkal.
  • Rendezvények kommunikációja, PR cikkek írása a rendezvényről
  • A konferenciák és szakmai napok előadás anyagainak disszeminációja
  • Elemzéseket, jelentéseket állít elő a rendszerből

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidőben történő, határozott idejű projektmunka, közalkalmazotti kinevezés keretében, 12 hónapos szerződéssel, a meghosszabbítás lehetőségével
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai továbbképzési lehetőség

A munkavégzés helyszíne: 2000 Szentendre, Sztaravodai út

A munkavégzés várható kezdete: 2018. 03.15.

A projekt zárása: 2020.01.31.

A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok:

  • aláírt, magyar nyelvű Europass típusú önéletrajz
  • motivációs levél
  • végzettséget, képzettséget igazoló dokumentumok

Felhívjuk a jelentkezők figyelmét, hogy a közszférában alkalmazandó nyugdíjpolitikai elvekről szóló 1700/2012. (XII. 29.) Korm. határozat 1.6. pontja értelmében a Szabadtéri Néprajzi Múzeum – mint minisztérium irányítása alá tartozó költségvetési szerv – nem létesíthet közalkalmazotti jogviszonyt olyan személlyel, aki a rá irányadó öregségi nyugdíjkorhatárt betöltötte és az öregségi teljes nyugdíjhoz szükséges szolgálati időt megszerezte. Tekintettel arra, hogy elsődleges szempont a projekt teljes időtartamára vonatkozó foglalkoztatás, kérjük, hogy csak abban az esetben nyújtsák be jelentkezésüket, ha a 2019. szeptember 15-ig az öregségi nyugdíjkorhatárt nem töltik be és az öregségi teljes nyugdíjhoz szükséges szolgálati időt nem szerzik meg.

A pályázat benyújtási határideje: 2018.03.05.

A pályázatot és a hozzá tartozó dokumentumokat kérjük, az alábbi címre elektronikus formában küldje el: mokk.skanzen@sznm.hu