hírlevél
regisztráció
szakértőnk válaszol

Álláspályázat: Rendezvényszervező

A Szabadtéri Néprajzi Múzeum Kommunikációs – rendezvényszervező munkatársat keres 2000 Szentendre, Sztaravodai úti telephelyén, a Múzeumi Oktatási és Módszertani Központ (MOKK) szervezeti keretei között történő, heti 40 órás munkavégzésre.

Elvárások:

Végzettség:

  • Felsőfokú végzettség

Szakmai tapasztalat, egyéb elvárások:

  • Minimum 1 éves rendezvényszervezési tapasztalat, lehetőség szerint kulturális területen
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány
  • büntetlen előélet (sikeres álláspályázat esetén erkölcsi bizonyítványt kérünk)

Előnyt jelent:

  • Középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kulturális, ezen belül múzeumi területen szerzett felsőfokú végzettség és munkatapasztalat

Készségek:

  • Kiváló szervező, és kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Jó adminisztrációs képesség
  • Igény a folyamatos fejlődésre
  • Felelősségvállalás, határozottság
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kreativitás, nyitottság

Feladatok

  • országos, több héten át tartó múzeumi rendezvénysorozat teljeskörű szervezése és koordinálása: közreműködés a koncepció kialakításában, a múzeumok részvételének koordinálása, kommunikáció megtervezése és irányítása, támogató partnerek felkutatása, kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • intézményekkel való kapcsolattartás, ajánlatkérés, szerződéskötés, elszámolások intézése
  • a rendezvényekhez kapcsolódó honlapok, Facebook oldalak, jelentkezési és elszámolási felületek kezelése, feltöltése
  • rendezvényekkel kapcsolatos NKA pályázatok kidolgozása, megvalósítás felügyelete, elszámolás elkészítése
  • országos konferenciák szervezése
  • sajtókapcsolatok ápolása, sajtótájékoztatók szervezése
  • rendezvényszervezéshez kapcsolódó feladatok ellátása (étkezés megrendelése, utazás szervezése, regisztráció kezelése, előadók felkérése, stb.)

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidőben történő, határozott idejű munkaviszony, közalkalmazotti kinevezés keretében, a meghosszabbítás lehetőségével
  • Szakmai továbbképzési lehetőség

A munkavégzés helyszíne: 2000 Szentendre, Sztaravodai út

A munkavégzés várható kezdete: 2018. 03.16.

A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok:

  • aláírt, magyar nyelvű Europass típusú önéletrajz
  • motivációs levél
  • végzettséget, képzettséget igazoló dokumentumok

Felhívjuk a jelentkezők figyelmét, hogy a közszférában alkalmazandó nyugdíjpolitikai elvekről szóló 1700/2012. (XII. 29.) Korm. határozat 1.6. pontja értelmében a Szabadtéri Néprajzi Múzeum – mint minisztérium irányítása alá tartozó költségvetési szerv – nem létesíthet közalkalmazotti jogviszonyt olyan személlyel, aki a rá irányadó öregségi nyugdíjkorhatárt betöltötte és az öregségi teljes nyugdíjhoz szükséges szolgálati időt megszerezte. Tekintettel arra, hogy elsődleges szempont a határozott idejű jogviszony keretében történő foglalkoztatás, kérjük, hogy csak abban az esetben nyújtsák be jelentkezésüket, ha a 2019. március 15-ig az öregségi nyugdíjkorhatárt nem töltik be, és az öregségi teljes nyugdíjhoz szükséges szolgálati időt nem szerzik meg.

A pályázat benyújtási határideje: 2018.03.05.

A pályázatot és a hozzá tartozó dokumentumokat kérjük, az alábbi címre elektronikus formában küldje el Zádor Viktória részére: mokk.skanzen@sznm.hu

Nyitólap

eseménynaptár

  SZEP 09
  hétfő

VIII. Országos és IV. Nemzetközi Múzeumandragógiai Konferencia
  SZEP 16
  hétfő

Alternatív múzeumi erőforrások (AME30T)
  SZEP 18
  szerda

EGY ÚJ ÉVTIZED KÜSZÖBÉN C. Múzeumi információs nap
  SZEP 23
  hétfő

XVII. ORSZÁGOS MÚZEUMPEDAGÓGIAI ÉVNYITÓ
  SZEP 27
  péntek

Csongrádra megy a Múzeumi Játékmustra
  OKT 02
  szerda

Jelen leszünk Dijonban az ENCATC konferenciáján
HKSZCSPSZV
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

AUGUSZTUS

25

VASÁRNAP

legfrissebb híreink

2019. 08. 13.
Megváltozik az élet a Múzeumi Nívódíjtól?
2019. 07. 24.
Képzés a legmodernebb formában, a hatékony múzeumhasználatért
2019. 07. 19.
Tanulmányút Észtországba a Cselekvő Közösség projekttel augusztus végén
2019. 06. 25.
Kurátori tárlatvezetések az Art Capital 2019 szakmai napján
Magyar Múzeumok

2019. 08. 24.
Hogy állunk önkéntesekkel? - Körkép a hazai múzeumi önkéntességről
Több mint ezer település, közel félezer újjáéledő közösség
2019. 08. 23.
Savaria Underground
Skanzen hírek

2019. 04. 03.
Emlékülés a Skanzenben Sabján Tibor tiszteletére
2019. 03. 22.
Önkénteseknek tart képzést a Skanzen
Tavaszi napközi a Skanzenben zöldcsütörtökön és húsvét kedden
Tavaszváró kerti hétvége a Skanzenben